O Nas

Kwiaciarnia Kraków

Flower Land

Flower Land to nie tylko kwiaciarnia, to miejsce zlokalizowane w samym centrum Krakowa (ul. Kościuszki 18) metrażowo może niewielkie, ale za to z wielkim klimatem, łączącym galeryjną fantazję oraz tradycję z nowoczesnością.

Lokal jest namiastką możliwości twórczych i pomysłów oferowanych przez Flower Land w swoich dekoracjach ślubnych i okolicznościowych. Mimo że kwiaty najczęściej kojarzone są z kobietami, to właściciel Flower Land na przekór stereotypom, postanowił związać swoje życie z florystyką.

Hubert Lamański – dyplomowany mistrz florystyki, dekorator, który ceni sobie naturalne piękno, a nic lepiej go nie wyrazi jak kwiaty. Od dziecka pasjonuje się roślinami, a od kilku lat aktywnie działa w tej branży. Dzięki ukończonym licznym kursom i studiom (Akademia Marioli Miklaszewskiej w Warszawie, Studia podyplomowe z Florystyki na UR w Krakowie, Dekoracja wnętrz), a także udziałowi w wielu projektach, pokazach i szkoleniach, konkursach zdobył doświadczenie zawodowe i poznał tajemnice kwiatów.

Poprzez rośliny chciałbym zaoferować Państwu szereg Emocji,

zapraszam do Kwiatowej Krainy, Hubert Lamański

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Regulaminem.