Aranżacje ogrodów

Kawa w przydomowym ogródku, chwila wytchnienia wśród krzewów i roślin, kwiaty w wazonie zerwane z własnej rabatki…jeżeli mają Państwo przy domu choćby skrawek ziemi do zagospodarowania, pomożemy wykorzystać maksymalnie jego walory, aby skomponować dla Państwa zieloną enklawę.

Rośliny do ogrodu dobieramy z uwzględnieniem wszystkich czynników, które wpływają na ich dobry wzrost (m.in. nachylenie, rodzaj gleby, wilgotność, zacienienie), ale również funkcję jaką mają spełniać. W zależności czy marzy się Państwu pachnący ogród pełen aromatycznych ziół dodawanych do wszelkich dań i kolorowych kwiatów nasturcji, czy może chcieli by Państwo pospacerować wśród dostojnych cyprysów i poczuć śródziemnomorski klimat, pomysłów do aranżacji ogrodu, jest nieskończenie wiele. Wszystko zależy od Państwa terenu i naszej wyobraźni.

Doskonała znajomość roślin i ich wymagań, warunków ich sadzenia i pielęgnowania pozwoli nam na swobodne projektowanie zielonego krajobrazu tuż za Państwa oknem, z uwzględnieniem Państwa sugestii, pomysłów i marzeń. Oferujemy bezpłatne „spotkania zapoznawcze” podczas którego będziemy mogli zobaczyć obszar, który chcieliby Państwo zagospodarować oraz poznać Państwa pierwsze pomysły i oczekiwania.

Oferujemy:

  • Roślinne aranżacje tarasu,
  • Indywidualnie wykonywane projekty aranżacji ogrodów, specjalizujemy się w przydomowych ogródkach pełnych wdzięku i uroku,
  • Profesjonalny dobór roślin odpowiednich do możliwości terenu, całości aranżacji oraz Państwa gustu,
  • Wykończenie aranżacji elementami dekoracyjnymi (np. kamień dekoracyjny, drewno, mała architektura ogrodowa)

Po wykonanym projekcie specjalnie dla Państwa przygotujemy „przewodnik” po własnym ogrodzie, w którym zamieścimy wszystkie najważniejsze informacje, jak pielęgnować swój zielony kącik i wszystkie rośliny w nim rosnące – GRATIS dla naszych Klientów

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Regulaminem.