Imprezy firmowe, Event

Różnym okolicznościom w naszym życiu towarzyszą emocje. Dużo emocji dostarczają nam również specjalnie organizowane eventy, imprezy firmowe, konferencje, koncerty, ważne wydarzenia na gruncie zarówno zawodowym jak i prywatnym.

Aby podkreślić wagę organizowanych imprez oraz dodać im specjalnego charakteru proponujemy specjalne dekoracje indywidualnie dedykowane organizowanym przez Państwa wydarzeniom. Ponieważ każda okazja jest inna i inne emocje się z nią wiążą, dlatego również towarzyszące jej dekoracje powinny być specjalnie dobrane i zaprojektowane.

Kolor, forma, dobór roślin, to wszystko wpływa na postrzeganie danej dekoracji, a po części również na odbiór organizowanej imprezy. Proszę pamiętać, że nie każde zestawienie roślinne będzie pasowało wszędzie, bo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego… 😉

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje podczas których będziemy mogli na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia, zaproponować Państwu optymalne, a przede wszystkim oryginalne rozwiązania z zakresu kwiatowej dekoracji i sprawić, aby organizowana przez Państwa impreza była na długo i miło zapamiętana.

 Proponujemy:

  • Oryginalne aranżacje dopasowane do charakteru imprezy,
  • Stylowe dodatki dopasowane do całości aranżacji,
  • Kompozycje witające,
  • Indywidualne projekty w zależności od rodzaju imprezy

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Regulaminem.